Kultura- podmioty oferujące zniżki

• Miejski Dom Kulturyprzy jego współudziale organizowane są na terenie miasta liczne imprezy, które urozmaicają życie mieszkańców oraz umożliwiają im kontakt z kulturą. Jest to ośrodek, w którym młodsi i starsi mieszkańcy miasta odkrywają i rozwijają swoje talenty muzyczne, plastyczne oraz aktorskie.
    Przy Miejskim Domu Kultury działa Kino “Sokolnia” z bogatym repertuarem filmowym.

Oferta:

Bilet ulgowy dla Seniorów – 12 zł.

Miejski Dom Kultury w Słupcy

ul.Traugutta 5

62-400 Słupca

e-mail: mdk@slupca.pl

www.mdkslupca.pl

• Muzeum Regionalne w Słupcy jest jedyną tego typu instytucją kultury działającą na obszarze miasta i powiatu: różnorodne wystawy, spotkania, lekcje muzealne, atrakcyjne Noce w Muzeum, barwne Odpustowe Spotkania, wzruszające Koncerty Papieskie skupiają zawsze szerokie grono odbiorców. Zapraszamy do odwiedzin.

Oferta:

Darmowy wstęp na wystawy i imprezy organizowane przez Muzeum Regionalne w Słupcy.

Muzeum Regionalne w Słupcy

62-400 Słupca