22 maja Słupeckie Dni Rodziny

Pierwsze Słupeckie Dni Rodziny zainicjowane i zorganizowane przez ówczesną Radę Miasta odbyły się w 1998 roku. Od 19 już lat spotykamy się w maju, czasem w czerwcu,  by wspólnie, rodzinnie spędzić czas.

Tegoroczne  Słupeckie Dni Rodziny odbyły się na Targowisku Miejskim pod hasłem „Polskie Wesele”.  Choć wiodącym elementem była muzyka i zespoły: ESUS5, VEHIKUŁ CZASU BAND, BLUES BAND, EXTREME, DISCOVER, nie zabrakło stoisk i elementów związanych z ślubem: samochodów retro, przejażdżek  bryczką, aranżacji ślubu w plenerze oraz dekoracji florystycznych przygotowanych przez Studio Albari Design. Długo wyczekiwanym punktem programu był pokaz sukien ślubnych z Salonu Sukien Ślubnych Anety Kwaśnej. Niemałą niespodzianką był  pokaz Iluzjonistów z Wrześni MagMarco, którzy „zaczarowali” nie tylko najmłodszych odbiorców.  Była też czarodziejska szafa pani Ani w której znaleźć można było szereg kreacji dla pań, panów i dzieci. O oprawę fotograficzną dbali: Artur Nowak i Jakub Zomerfeld.

Dla tych , którzy chcieli mieć pamiątkową, nieco zwariowaną fotografię działała Fotobudka.

Swoje osiągnięcia, sukcesy, ofertę i liczne niespodzianki na stoiskach wystawienniczych prezentowali:  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Niepubliczne Przedszkole „Miś Uszatek”,  Centrum Języków Obcych ELMUNDO, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Powiatowa Policji w Słupcy, Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych, Wielkopolscy Fani Motocykli,  Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrowicach,  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie,  Pani Stefania Kozłowska, Pani Justyna Fryska i Pani Arleta Manuszak,  Słupeckie Towarzystwo  Koszykówki „GROM”, Referat Promocji i Rozwoju Lokalnego Urzędu Miasta w Słupcy.

O potrzeby ciała zadbali: Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 1 prowadząca najsłodszą i najbogatszą w domowe ciasta kawiarenkę, Pan Jerzy Sompolski kręcący kolorową watę cukrową oraz Pan Piotr Borowski prowadzący małą gastronomię.

Najatrakcyjniejszym miejscem zabaw dla dzieci były darmowe „skakańce-dmuchańce”.

W roli konferansjera wystąpił DJ Prezenter Hubert Majewski.

Wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego przedsięwzięcia składamy serdeczne podziękowanie.

Zdjęcia wykonane przez Jakuba Zomerfelda https://www.dropbox.com/sh/olhjdgirx2tmazr/AAAFvT_5QlkanVCDPyRDg00oa?dl=0

Słupeckie Dni Rodziny 2016

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125