„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”.

Dzień 24 marca 2017r. był dniem wyjątkowym w naszym przedszkolu, nazwano go „Zielonym”,  gdyż zielony kolor zagościł w strojach pań i dzieci, w dekoracjach i w posiłkach. Zaraz po śniadaniu wszyscy udali się do sali MDK, aby powitać razem z dziećmi z grupy „ Słoneczek” nową porę roku – WIOSNĘ. „Słoneczka” razem ze swoimi paniami p. Łucją, p. Anią R. i p. Małgosią przygotowały przedstawienie” Wiosna, ach to Ty”. Dzieci doskonale wcieliły się w powierzone im  role: Wiosny( Marysia K.), Natury (Nikola Z.), ptaków, pająka, pszczółek, motyla, mrówek, które zasygnalizowały wszystkim nadejście Wiosny. Gdy ze sceny zniknęła Marzanna przepędzona przez Wiosnę, wszyscy zebrani wesoło i radośnie mogli świętować nadejście Wiosny bawiąc się  przy muzyczno – ruchowych zagadkach oraz przy piosenkach o tematyce wiosennej. Wiosna podarowała wszystkim zebranym pyszny zielony tort, zielone lizaki oraz zielone młode drzewka, które zostały po obiedzie zasadzone na naszym przedszkolnym placu. Wszyscy z uśmiechem na twarzach, z zielonymi wstążeczkami i słoneczkiem oraz głośną muzyką  powrócili do  przedszkola. A przedszkolu czekał na wszystkich pyszny tort i obiad.

Dziękujemy również p. Ani – intendentce i paniom kucharkom: p. Bogusi i p.Grażynie za przygotowanie „zielonego menu”( śniadanka z zielonych warzyw, zielonej zupy, zielonych naleśników, zielonej owocowej sałatki , galaretki i soczku). Był to dzień pełen atrakcji i niespodzianek, za co serdecznie wszystkim, którzy o to zadbali – dziękujemy!!!

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

„Zielony Dzień” w Przedszkolu „MIŚ”

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125