Słupecka Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Cztery Pory Roku” 2017

10 października 2017do31 października 2017

Słupecka Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału
w Wielkim Konkursie Fotograficznym
„Cztery Pory Roku”, edycja 2017

Przedmiotem konkursu są zdjęcia promujące Powiat Słupecki wykonane na terenie powiatu lub parków krajobrazowych: Powidzkiego i Nadwarciańskiego. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: Przyroda, Wydarzenia, Kultura i historia. W każdej kategorii można przesłać maksymalnie 3 zdjęcia.
Prace powinny mieć formę elektroniczną na zewnętrznych nośnikach danych (CD, DVD). Minimalny wymiar ok. 3 MB, format jpg, jpeg. Lub odbitek i wysokiej jakości wydruków o rozmiarze od 18×24 cm do ok. 21×30 cm. W przypadku odbitek koniecznie załączyć wersję elektroniczną.
Na odwrocie każdej fotografii opisać jej: kategorię, tytuł, imię i nazwisko autora.
Do zdjęć należy załączyć zgłoszenie, w którym należy podać: dane adresowe autora zdjęć, tel. kontaktowy, e-mail (jeśli jest), datę urodzenia, kategorię i tytuł zdjęcia, krótki opis (co przedstawia) i miejsce jego wykonania, oświadczenie, że jest się autorem nadesłanych prac i posiada się do nich prawa autorskie, oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu i zgodą na zawarte w nim uregulowania.
W każdej z kategorii zostanie przyznane pierwsze miejsce oraz wyróżnienia ufundowane prze organizatora i współorganizatorów konkursu. Ponadto w ramach istniejących kategorii, zostaną przyznana dodatkowe nagrody:
– za prace przedstawiające kapliczki – ufundowana przez Wydział Oświaty, Kultury i Sportu, Starostwa Powiatowego w Słupcy,
– za prace przedstawiające ratownictwo i ochronę ludności, ufundowana przez Stowarzyszenie na rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie”,
– za najlepsze zdjęcie – ufundowane przez Stowarzyszenie Unia Nadwarciańska.
Przewidziane są cenne nagrody o łącznej wartości ponad 3 000 zł.
W skład Jury oceniającej prace wejdą zwycięzcy konkursu z edycji na 2016 rok.
Termin nadsyłania prac do 31 października 2017 roku (liczy się termin wpłynięcia prac)

Patronat honorowy: Starosta Powiatu Słupeckiego
Współorganizator: Starostwo Powiatowe w Słupcy, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
Ponadto dodatkowo konkurs wspierają: Gmina Miejska w Słupcy, Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie, Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, Stowarzyszenie na rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie”, Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska”, Wydział Oświaty, Kultury i Sportu, Starostwa Powiatowego w Słupcy.
Wsparcie medialne: Głos Słupcy, twojaslupca.pl
Współorganizatorzy wystaw: Starostwo Powiatowe w Słupcy, Biblioteka Publiczna Gminy Strzałkowo, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Zagórowie, Miejski Dom Kultury w Słupcy, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego – Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Lądzie, Zespół Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy, Gminny Ośrodek Kultury w Lądku, Dom Kultury w Powidzu,
Zdjęcia należy nadsyłać na adres: Słupecka Organizacja Turystyczna; ul. Poznańska 18, 62-400 Słupca
z dopiskiem: Wielki Konkurs Fotograficzny „Cztery Pory Roku”, edycja 2017
tel. kontaktowy: 063 2758 631 w godz. 8:00 – 15:00.
Szczegóły wkrótce na stronach Słupeckiej Organizacji Turystycznej: http://slot.slupca24.pl/.,
oraz stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy http://www.powiat-slupca.pl/

 

[informację otrzymaliśmy ze Starostwa Powiatowego]

print

Pobierz załącznik

Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125