Konkurs „Misja książka” – zaproszenie do udziału

Konkurs: Misja – książka! to ogólnopolski turniej literacki, w którym kilkuosobowe zespoły uczniów szkół podstawowych (kl. VII) i ponadpodstawowych (II i III klasa gimnazjum oraz szkoły średnie) współzawodniczą ze sobą w tworzeniu własnej książki. W tym roku obowiązkowym motywem przewodnim jest DOM. Przedmiotem pracy konkursowej jest zbiór opowiadań — samodzielnie utworzony przez drużyny literackie od początku do końca — począwszy od pomysłu i treści, aż po kwestie techniczne, związane z przygotowaniem materiałów do profesjonalnej publikacji, zarówno w formie elektronicznej, jak i drukowanej w Inteligentnym Systemie Wydawniczym Ridero.

Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa, wzbudzenie zainteresowania twórczością literacką oraz nowoczesnymi sposobami jej rozpowszechniania, a także rozwijanie kreatywności i talentów literackich wśród młodzieży. Chcemy wspierać książkę w każdej formie
i w każdym wydaniu! Uczestnictwo w konkursie: Misja – książka! jest całkowicie bezpłatne. Na zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych czekają atrakcyjne nagrody oraz wydanie książki w formie drukowanej!

Termin zgłaszania prac mija 01 grudnia 2017, zakończenie konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi 18.03.2018 roku.

Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie Państwo na stronie: https://ridero.eu/pl/contest/konkurs2017/

 

[informację o konkursie i link do strony otrzymaliśmy z oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy]

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125