Pasowanie na optymistycznego przedszkolaka w „Jarzębince”

My optymistyczne przedszkolaki, wesołymi być przyrzekamy.  Czy słońce świeci, czy deszcz pada uśmiechnięta cała nasza gromada.

Uroczystość pasowania na stałe zapisała się w kalendarzu uroczystości naszego przedszkola. W tym roku inaczej jak zwykle odbyło się pasowanie na optymistycznego przedszkolaka naszych 4-5 latków które po raz pierwszy przyszły do przedszkola.
Na ten dzień z niecierpliwością czekały nie tylko dzieci ale również ich Rodzice, którzy byli świadkami tego ważnego wydarzenia. Po występach artystycznych przyszedł czas na najważniejszy moment uroczystości „Pasuję Cię na optymistycznego przedszkolaka”- takimi słowami oraz dotknięciem zaczarowanym ołówkiem pani dyrektor Iwona Buśkiewicz pasowała każde dziecko , które zostało przyjęte w poczet optymistycznych przedszkolaków.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, słodycze
i maskotki ,, Jeżyki ” ufundowane przez rodziców. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek i wspólna zabawa z rodzicami przy muzyce.

Nad całością czuwały panie pracujące w grupie: Jolanta Frydrychowicz – Siwińska, Ewa Gałązka, Maria Wartecka, Michalina Książczak i Janina Górska.
Kolejną uroczystością na jaką czekamy jest pasowanie najmłodszych przedszkolaków,”Pszczółek ”, które odbędzie się 29 listopada.

[tekst i zdjęcia otrzymaliśmy z przedszkola „Jarzębinka”]
print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125