Konkurs Barwy Wolontariatu

1 grudnia 2017

Poznań, 20.11.2017 r.

Doceniamy wkład i zaangażowanie wolontariuszy, działaczy społecznych, aktywistów. Cieszymy się, że są na terenie Państwa powiatu. Ich zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi, działania społeczne i aktywizacja środowiska są powodem do dumy i radości. Zbliża się Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który chcemy świętować razem z Nimi.

Jak co roku, Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych prowadząca Regionalne Centrum Wolontariatu w Wielkopolsce organizuje konkurs Barwy Wolontariatu.

Pragniemy nagrodzić wolontariuszy i prosimy o zgłaszanie ich kandydatur do konkursu.

Kandydatury należy przesłać do 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin znajduje się na stronie:

www.wolontariuszroku.wrk.org.pl

Jednocześnie zapraszamy wszystkich wolontariuszy, działaczy społecznych, szkolne kluby wolontariatu oraz osoby, które związane są z działalnością wolontariacką na Obchody Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza.

Termin wydarzenia: 12.12.2017 r. godz. 12:00

Obchody będą miały miejsce w Sali Ziemi (Międzynarodowe Targi Poznańskie – wejście od ul. Śniadeckich).

Wydarzenie uświetni koncert zespołu AudioFeels. Wstęp na koncert jest darmowy.

Autokar na teren Targów wjeżdża bezpłatnie.

Aby wziąć udział w obchodach Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza należy zarejestrować się na stronie: www.wolontariuszroku.wrk.org.pl

W przypadku pojawiających się pytań prosimy o kontakt z p. Iloną Nieroda pod numerem tel: 61 843 89 30      lub e-mailem: wolontariat@wrk.org.pl

ORGANIZATORZY:

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych