Rajd pieszo – rowerowy „Bezpieczna ścieżka”.

25 stycznia 2018
19:00do21:00

Miasto Słupca w porozumieniu z Gminą Strzałkowo zapraszają na rajd pieszo – rowerowy pod nazwą „Bezpieczna ścieżka”.

Od niedawna szlak pieszo – rowerowy ze Słupcy do Wólki został wzbogacony o nowe oświetlenie. Z tej okazji Burmistrz Miasta Słupcy Michał Pyrzyk oraz Wójt Gminy Strzałkowo Dariusz Grzywiński zapraszają wszystkich sympatyków biegania i jazdy na rowerze na symboliczne oddanie oświetlonej ścieżki do użytku.

Udział w tym wydarzeniu będą mogli wziąć wszyscy, którzy 25 stycznia zjawią się na wysokości Mostostalu i budynku Urzędu Gminy w Strzałkowie o godzinie 19:00.

Pierwsi na trasę ruszą rowerzyści, a po nich biegacze i chodziarze. W połowie drogi wszyscy się spotkają i przejdą na Miejsce Pamięci w Łężcu, gdzie rajd się zakończy.

Wydarzenie ma charakter rekreacyjny, nie ma zapisów, ani nagród. Na każdego uczestnika czekać będzie jednak upominek. Udział jest bezpłatny. Zapraszamy!

Rajd pieszo – rowerowy „Bezpieczna ścieżka”.