Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” informuje o możliwości składania wniosków i zaprasza na szkolenie

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska” wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” tj. na operacje zgodne z zakresami tematycznymi przedsięwzięć:

2.1 LSR tj.: „Zakładanie nowych działalności gospodarczych” – Nabór Nr 8/2018http://unianadwarcianska.pl/podejmowanie-dzialalnosci-gospodarczej-nabor-wnioskow/
2.2 LSR tj.: „Rozwijanie istniejących, w tym innowacyjnych działalności gospodarczych” – Nabór Nr 9/2018http://unianadwarcianska.pl/rozwijanie-dzialalnosci-gospodarczej-nabor-wnioskow/

W związku z ogłoszonymi naborami wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,Zarząd Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska” zaprasza na szkolenie.
Wszystkie podmioty zainteresowane ubieganiem się o przyznanie pomocy w ramach:
Naboru Nr 8/2018–2.1 LSR tj.: „Zakładanie nowych działalności gospodarczych”
Naboru Nr 9/2018–2.2LSR tj.: „Rozwój istniejących, w tym innowacyjnych działalności gospodarczych”

zapraszamy na szkolenie w zakresie zasad przyznawania pomocy, wypełniania wniosku o przyznanie pomocy, biznes planu oraz pozostałych dokumentów.
Termin:
➢19 lutego 2018 r. godz. 10.00 -„Zakładanie nowych działalności gospodarczych”
➢20 lutego 2018 r. godz. 10.00 -„Rozwijanie istniejących, w tym innowacyjnych działalności gospodarczych”

Miejsce szkolenia: sala herbowa w Starostwie Powiatowym w Słupcy, ul. Poznańska 20
Uwaga! Zapisy tylko telefonicznie do 16.02.2018r. do godz. 14:30, pod numerem+48 512 962 200

[informację otrzymaliśmy ze Stowarzyszenia Unia Nadwarciańska]