II Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów

W środę 9 maja 2018r.  w słupeckim MDK- u było gwarnie, radośnie i muzycznie. A wszystko to za sprawą Seniorów, a ściślej rzecz biorąc Zespołów Śpiewaczych, które odpowiedziały na zaproszenie organizatora – słupeckiego Zespołu Śpiewaczego „Odrodzenie” i wzięły udział w II Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Seniorów.

Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Słupcy wystąpiło 12 zespołów. Były to: Zespół Śpiewaczy „Seniorskie Nuty” i „Wyszynianki” z Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie, Zespół Śpiewaczy „Róża” z Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie, Zespół „Dębowy Liść” z Ośrodka Pomocy Społecznej w Suchym Lesie, Zespół Śpiewaczy „Radość” z Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich, Zespół Śpiewaczy „My Młodzi” z Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witkowie, Zespół Śpiewaczy „Złota Jesień” z Orchowa, Zespół  „Złoty Wiek” z Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie, Zespół Śpiewaczy „Powidzanie” z Domu Kultury w Powidzu, Zespół Wokalny „Retro Cafe” z Gminnego Ośrodka Kultury „Sokół” z Czerwonaka, Chór Lądkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Zespół Śpiewaczy „Odrodzenie” działający przy Miejskim Domu Kultury w Słupcy. Celem Przeglądu była prezentacja dorobku artystycznego seniorów, wymiana doświadczeń i możliwość nawiązania kontaktów. Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Słupcy Michał Pyrzyk.

II Przegląd Amatorskiej Twórczości Seniorów