Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 zaprasza na Przedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej!

[tekst z plakatu]

Przedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej
z tekstami Doroty Gellner
pod Honorowym Patronatem
Burmistrza Miasta Słupcy
28 września 2018 r.
w Miejskim Domu Kultury „Sokolnia” w Słupcy
zapraszają
organizator Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Słupcy
oraz wydawnictwo Pani Twardowska z Warszawy i Miejski Dom Kultury w Słupcy
Gość Specjalny Dorota Gellner
Pisarka, poetka, Laureatka Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, Dama Orderu Uśmiechu, uhonorowana medalem „Serce Dziecku” i Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Jej książki zostały wpisane na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej w Warszawie.

Podczas festiwalu odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Dorotą Gellner autorką takich dziecięcych hitów, jak: „Zuzia lalka nieduża”, „Popatrzcie na jamniczka” czy „Ogórek wąsaty”.
Ponadto będzie istniała możliwość zakupu, m.in. śpiewniczków z tekstami Doroty Gellner wraz z płytami: „Skaczące nutki”, „Muzyczne rękawiczki”, „Idzie kot”, „Aja rosnę” i wiele innych.
Spotkanie z pisarką dedykowane jest Wszystkim, którym bliska jest twórczość literacka, a także piękno języka ojczystego.
Jest ono bezpłatne i nie sposób z niego nie skorzystać.
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 63 275 14 05
Informacje dostępne również na stronie przedszkola:
www.przedszkole1slupca.pl

WEJDŹ – ZOBACZ – BO WARTO! ZAPRASZAMY

Przedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej – plakat

W załączniku regulamin festiwalu

[informację otrzymaliśmy z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Słupcy]