Zapraszamy do współorganizacji Magii Świąt w Słupcy

Grudzień jest miesiącem, w którym z niecierpliwością oczekujemy Świąt Bożego Narodzenia. To czas intensywnych przedświątecznych przygotowań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miasta i powiatu słupeckiego, chcielibyśmy poprosić Państwa o przygotowanie stoiska z własnymi produktami i przyłączenie się do tegorocznej  akcji – Magia Świąt w Słupcy.

Na powyższe działanie  składać się będą wydarzenia:

• 6 grudnia – „Mikołajki na Starówce”- Event mikołajkowy i stoiska wystawiennicze. Słupecki rynek- Plac Wolności, w godz. od 14:00 do 20:00 (impreza na powietrzu)
  • 9 grudnia – Słupecki Jarmark Świąteczny. Hala MOSiR przy Kopernika 13 w godz. od 15:00 do 19:00
  • 21 grudnia – „Bóg się rodzi, moc truchleje”- otwarcie szopki bożonarodzeniowej. Stoiska wystawiennicze. Słupecki rynek – Plac Wolności, w godz. 14:00 do 19:00 (impreza na powietrzu)

Celami akcji są m.in. prezentacje bogatego dorobku dziedzictwa kulturowego naszego miasta i powiatu, promocja regionalnych wyrobów i przedmiotów artystycznych oraz użytkowych o charakterze bożonarodzeniowym a także potraw i produktów regionalnych. Ożywienie słupeckiej starówki, integracja środowisk lokalnych i wymiana doświadczeń między wystawcami.

Jeśli czas i możliwości pozwolą będzie nam bardzo miło gościć Państwa podczas wszystkich lub wybranych wydarzeń związanych z Magią Świąt w Słupcy.

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi Regulaminami i Kartami Zgłoszenia, które w przypadku wzięcia udziału w przedsięwzięciu należy  przesłać wraz z podpisaną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: Urząd Miasta w Słupcy ul. Pułaskiego 21, 62-400 Słupca lub mailowo: promocja2@miasto.slupca.pl do dnia 30 listopada.

Zapraszamy do wspólnego  oczekiwania na jedne z najpiękniejszych polskich Świąt.

W razie pytań proszę o kontakt z Referatem Promocji i Rozwoju Lokalnego
tel. 63 277 27 27 wew. 160.