Utrudnienia w ruchu na ulicach Kopernika i Batorego

Prace dotyczące realizacji zadania: „Budowa ulic Stefana Batorego, Przemysła II, Władysława Łokietka i Jana Kazimierza w Słupcy” idą sprawnie.
,,W najbliższym tygodniu będą prowadzone prace na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Batorego. Związane będzie to z zamknięciem ruchu w okresie od 3 do 9 lutego. Jest to maksymalny czas w jakim mogą występować utrudnienia w ruchu jednak przy sprzyjających warunkach atmosferycznych postęp prac może być na tyle duży, że przewidywany czas zamknięcia może ulec skróceniu. Utrudnienia w ruchu spowodowane będą koniecznością przepięcia  kanalizacji deszczowej z osiedla Niepodległości i włączenia jej do nowego sytemu odwodnienia. W związku z zamknięciem przejazdu na ulicy Kopernika w rejonie skrzyżowania z Batorego ruch tranzytowy  prowadzony będzie ulicą Traugutta i Sikorskiego (informacja na rondzie Traugutta z Kopernika od strony Giewartowa, natomiast od strony DK 92 informacja na skrzyżowaniu Kopernika i Sikorskiego) . Jeśli chodzi o ruch lokalny to objazd prowadził będzie ulicami Pileckiego, Traugutta i Sikorskiego. Dojazd do punktów usługowych na odcinku od Pileckiego do Batorego będzie utrzymany tak samo jak dojazd do szkoły od strony Sikorskiego’’ – mówi Jacek Szczap, zastępca burmistrza.
Przypomnijmy, że wykonanie tego odcinka kanalizacji deszczowej miedzy innymi wpłynie na poprawę sytuacji mieszkańców Osiedla Niepodległości w przypadku wystąpienia ulewnych deszczy.

Utrudnienia w ruchu na ulicach Kopernika i Batorego

 

Utrudnienia w ruchu na ulicach Kopernika i Batorego

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125