Przedszkole „Miś” swojemu miastu

Przedszkole „Miś” swojemu miastu.
„Słupca moje miasto” – pod tym hasłem w dniu 13.02.2020r. odbył się quiz inaugurujący działania przedszkola w ramach 730 rocznicy lokacji miasta. Konkurs wiedzy o Słupcy skierowany był dla najstarszej grupy przedszkolnej. Zabawa rozpoczęła się uroczystym przywitaniem przybyłych gości oraz samych przedszkolaków przez Panią Dyrektor Urszulę Michlicką. Obecny tego dnia w przedszkolu Inspektor do Spraw Oświaty Pan Mariusz Król przyglądał się bacznie zmaganiom przedszkolaków, gdyż pełnił ważną funkcję – był członkiem jury. Dzieci otrzymały do rozwiązania różne zadania, m.in: krzyżówki o haśle „Słupca”, bingo z budynkami znajdującymi się w Słupcy oraz wieloma innymi zadaniami związanymi ze Słupcą. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali dużą znajomością i wiedzę na temat swojej „małej ojczyzny”, świetnie poradzili sobie z rozwiązywaniem powierzonych im zadań, otrzymali z tej okazji pamiątkowe medale. Dziękujemy serdecznie nauczycielom za przygotowanie tak wspaniałego quizu promującego nasze miasto.

Przedszkole „Miś” swojemu miastu

Materiał informacyjny: Przedszkole nr 2 „Miś”