Miejski Dom Kultury ogłasza konkurs „Smartfonowy Jubileusz”

Szanowni Państwo!
W związku z przypadającą w roku bieżącym 730. rocznicą lokacji Miasta Słupcy Miejski Dom Kultury pragnie niniejszym zaproponować wszystkim dzieciom i młodzieży szkolnej oraz osobom dorosłym z terenu naszego miasta udział w konkursie fotograficznym pod nazwą:

„SMARTFONOWY JUBILEUSZ”

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych:

klasy I – IV szkół podstawowych
klasy V – VIII szkół podstawowych
klasy szkół ponadpodstawowych
dorośli (kategoria open)
Celem konkursu jest uwiecznienie naszego miasta na fotografii za pomocą smartfona (aparat fotograficzny).

Na pracę konkursową składają się dwa zdjęcia:

praca główna – czyli FOTOGRAFIA ULUBIONEGO MIEJSCA W SŁUPCY
autoportret czyli fotograficzny „podpis” uczestnika – tzw. „selfie” z ulubionym miejscem w tle. W ten oto sposób słupczanie w różnym wieku będą mogli w sposób emocjonalny i osobisty zaprezentować „swoją” Słupcę w roku jubileuszu założenia miasta.
Treść prac pozostaje dowolna. Mogą to być miejsca historyczne np. z Miejskiej Trasy Turystycznej, ulubione budynki, ulice i miejsca spacerów oraz wypoczynku lub po prostu prywatne zakamarki (ogród, działka, łąka itp.)Nadesłane prace zostaną następnie ocenione przez powołane przez organizatorów (MDK) jury i zaprezentowane zarówno w formie elektronicznej na stronach internetowych MDK, Urzędu Miasta i zainteresowanych placówek oświatowych, jak i w formie przenośnej wystawy wydrukowanych prac (finaliści i nagrodzeni).

Z uwagi na szerzącą się pandemię koronawirusa i co za tym idzie szereg obostrzeń w działalności publicznej zarówno szkół, jak i placówek kulturalnych, pragniemy Państwu zaproponować taką właśnie elektroniczną formułę uczczenia jubileuszu 730-lecia powstania Miasta Słupcy.

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM KONKURSU!!!

[informacja: Miejski Dom Kultury]

print

Pobierz załącznik

Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125