Od 18 stycznia zmiana parkowania przy Szkole Podstawowej nr 1

,,Od 18 stycznia wznowione będzie nauczanie stacjonarne w klasach I-III szkół podstawowych. W związku z powyższym przestaje obowiązywać czasowa organizacja ruchu na Parkingu przed Szkołą Podstawową nr 1 i LO, która umożliwiała korzystanie z parkingu wszystkim, ze względu na naukę zdalną w szkołach. 18 stycznia zaczyna obowiązywać poprzednia zasada, która została zatwierdzona na podstawie organizacji ruchu. Przypomnijmy, że według niej wszystkie miejsca postojowe, (jest ich obecnie 10), są zastrzeżone (tzw. koperta) i przeznaczone na krótkotrwały postój do 5 minut dla osób dowożących dzieci do szkół. Taki sposób parkowania obowiązuje w dni nauki szkolnej w godzinach od 7.00 do 18.00. W pozostałe dni wolne od nauki, święta, ferie zimowe i wakacje parking jest ogólnodostępny’’ – informuje Jacek Szczap, zastępca burmistrza.

Parking przed Szkołą Podstawową nr 1