Umowa na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części pomieszczeń w budynku byłego gimnazjum na potrzeby MiPBP podpisana

W dn. 26 marca 2021 r. podpisana została umowa na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku po byłym gimnazjum na potrzeby Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Słupcy. Do realizacji zadania, w drodze przetargu, wybrane zostało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „LECH” s.c. Włodzimierz i Zbigniew Borowscy. Zadanie zostanie wykonane za kwotę 853 tysiące 566 złotych. Na tą kwotę składa się 719 tysięcy złotych uzyskane przez Gminę Miejską Słupca z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Resztę stanowią środki własne z budżetu Gminy Miejskiej Słupca.

Zakres prac obejmie roboty budowlane, wykonanie sieci komputerowej, pełne wyposażenie pomieszczeń i montaż platformy zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych. Koniec prac przewidziany jest do 30 czerwca 2021 roku.

W budynku po byłym gimnazjum swoją siedzibę znalazły już Warsztaty Terapii Zajęciowej, które z Kosewa wróciły do Słupcy, a pozostałą część zajmie Biblioteka Pedagogiczna.

Podpisanie umowy na przebudowę pomieszczeń po byłym gimnazjum na potrzeby MiPBP w Słupcy

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125